دوربین کوچک رم خور

فروش انواع دوربین کوچک رم خور بیسیم


برای پشتیبانی تلگرام کلیک کنید (۸ الی ۲۴)

پشتیبانی واتساپ  (۰۹۱۲۳۳۹۰۵۶۱)

خرید دوربین رم خور قیمت دوربین مداربسته رم خور و دوربین رم خور کوچک مخفی دید در شب خودرو –

انواع دوربین رم خور موشن دار، دوربین ip رم خور و دوربین ۳۶۰ درجه رم خور با قابلیت نصب کارت حافظه از نوع میکرو اس دی

دوربین کوچک رم خور بیسیم

 

دوربین کوچک رم خور

 

دوربین کوچک رم خور – قیمت دوربین مداربسته رم خور و دوربین رم خور کوچک مخفی دید در شب خودرو ؛ خرید دوربین مدار بسته حافظه دار (دوربین مدار بسته با حافظه داخلی) در این سایت امکانپذیر است.

 

دوربین های کوچک رم خور

با قابلیت نصب کارت حافظه از نوع میکرو اس دی(Micro SD Memory Card Storage Camera) بوده و بدون نیاز به دستگاه ضبط جداگانه، توانایی ضبط تصاویر بر روی کارت حافظه نصب شده بر روی دوربین را دارا می‌باشند.

 

دوربین رم خور : دوربین مدار بسته رم خور حافظه دار با قابلیت نصب کارت حافظه

 

دوربین رم خور – انواع دوربین مدار بسته رم خور حافظه دار با قابلیت نصب کارت حافظه

دوربین رم خور – خرید دوربین مدار بسته رم خور ارزان قیمت معمولی و قیمت دوربین های رم خور دید در شب و دوربین مدار بسته حافظه دار با حافظه داخلی یا دوربین با قابلیت نصب کارت حافظه میکرو حرفه ای

 

دوربین رم خور به دوربین هایی گفته میشود

دارای حافظه داخلی هستند و یا قابلیت نصب کارت حافظه دارند. دوربین کوچک رم خور همگی از نوع دوربین تحت شبکه (دوربین دیجیتال) می‌باشند. با اتکا به کارت حافظه نصبی بر روی دوربین های حافظه دار، دوربین های رم خور قادر به ضبط تصاویر بر روی کارت حافظه، بدون استفاده از دستگاه ضبط جداگانه (از قبیل دستگاه DVR و دستگاه NVR) می‌باشند. به تبع این استقلال، دیگر نیازی به کابل کشی در یک سیستم نظارتی مبتنی بر دوربین های رم خور نمی‌باشد.

دوربین کوچک رم خور : دوربین مدار بسته رم خور حافظه دار با قابلیت نصب کارت حافظه را دارند

 

دوربین مدار بسته با حافظه داخلی  یا دوربین مدار بسته رم خور به دوربینی گفته می‌شود که دارای درگاه micro SD می‌باشد  و توانایی ضبط تصاویر  بدون نیاز به دستگاه دی وی آر را دارد.

 

و از آنجاییکه هزینه های جانبی خرید دستگاه دی وی آر دوربین مداربسته و هارد دیسک مخصوص دوربین مداربسته را ندارید،استفاده از این دوربین ها باعث کاهش هزینه های نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته می‌شود.

 

این دوربین ها بسته به نوع آن دارای امکانات مختلفی هستند.

 

دوربین کوچک رم خور می تواند از ۳۲ گیگابابت الی ۱۲۸ گیگابایت بسته به نوع دوربین ساپورت حافظه داشته باشد که با این مقدار حافظه می توان از ۶ روز الی ۱ ماه تصاویر دوربین ها را ذخیره کرد.

دوربین کوچک رم خور

بعنوان مثال دوربین کوچک رم خور کوچک در انواع مختلف برای نصب در اماکنی کاربرد دارد که نمی خواهند زیبایی محیط تحت تاثیر نصب یک دوربین مدار بسته بزرگ در آن قرار گیرد.

دوربین کوچک رم خور

همچنین دوربین کوچک رم خور

دید در شب برای محیط هایی کاربرد دارد که نیاز به فیلم برداری در تاریکی مطلق در آنها حس می‌شود و در هنگام شب با روشن شدن ماژول های دید در شب که همان LED های مادون قرمز می باشند می توانند در تاریکی مطلق تصاویر را بصورت سیاه و سفید ذخیره کنند.

 

هر کدام از این محصولات دارای مزایا و معایب خود هستند و نمی توان گفت بدلیل پایین بودن قیمت دوربین مدار بسته حافظه دار در برخی مدلها ، محصول فوق دارای کارایی پایینی است ، بلکه این امکانات جانبی و سنسور تصویر می‌باشد  که تعیین کننده قیمت دوربین است.

 

در مورد خرید انواع دوربین مدار بسته رم خور ارزان

نیز باید دقت داشته باشید که محصول فوق دارای سنسور تصویر مناسب و کیفیت ساخت مطلوب باشد تا بتوانید با خیال راحت در مدت زمان آن را استفاده کنید.

 

زیرا سنسور های ارزان قیمت دارای افت تصویر در مدت زمان کم می باشند و باعث می‌شود تا در مدت کوتاهی استفاده از دوربین مدار بسته ، تصاویر شما کیفیت خود را از دست بدهند.

انتقال تصاویر در دوربین مداربسته رم خور

 

بیشتر انواع دوربین مداربسته با حافظه داخلی از نوع تحت شبکه بوده که می توانند تصاویر را توسط سیگنال وای فای نیز انتقال دهند.

 

البته انواع دوربین مداربسته حافظه داخلی تحت شبکه نیز موجود هستند که تنها با کابل Lan می توانند تصاویر را انتقال دهند و دارای وای فای نمی باشند.

 

اما تنوع این مدلها در بازار کم است

بیشتر دوربین های دارای درگاه حافظه داخلی مجهز به تکنولوژی وای فای هستند و می توانند تصاویر را بطور مستقیم روی گوشی موبایل و یا بر بستر اینترنت انتقال دهند و شما با متصل کردن یک دوربین مداربسته به مودم وای فای خود می‌توانید تصاویر دوربین را در هر کجای دنیا که باشید بصورت آنلاین مشاهده کنید.

نصب نرم افزار مخصوص دوربین مدار بسته روی کامپیوتر

 

اتصال کارت حافظه آن به کامپیوتر

 

نصب نرم افزار مخصوص موبایل و مشاهده تصاویر از طریق موبایل

 

اتصال از راه دور به دوربین مداربسته و مشاهده تصاویر بر بستر اینترنت

دوربین مداربسته با حافظه داخلی رم خور

 

دوربین مداربسته با حافظه داخلی  یا دوربین کوچک رم خور به دوربینی گفته می شود که دارای درگاه micro SD می باشد و می تواند تصاویر را بدون نیاز به دستگاه دی وی آر رکورد کند.

 

استفاده از این دوربین کوچک رم خور باعث کاهش هزینه های نصب و راه اندازی دوربین مداربسته می شود و شما می توانید از هزینه های جانبی خرید دستگاه دی وی آر دوربین مداربسته و هارد دیسک مخصوص دوربین مداربسته اجتناب کنید.

 

این دوربین ها مداربسته به نوع آن دارای امکانات مختلفی هستند

که در دسته بندی محصولات فوق می توانید انواع آنها را مشاهده کنید.دوربین مداربسته رم خور می تواند از ۳۲ گیگابابت الی ۱۲۸ گیگابایت بسته به نوع دوربین ساپورت حافظه داشته باشد که با این مقدار حافظه می توان از ۶ روز الی ۱ ماه تصاویر دوربین ها را ذخیره کرد.

 

در دسته بندی های محصولات این رده شما می توانید قیمت دوربین مدار بسته مموری خور را بسته به نوع دوربین و سنسور تصویر و همچنین امکانات جانبی در رده ها و رنج های متفاوتی ببینید که می توانند برای کاربری آماتور تا پیشرفته کاربرد داشته باشند.


امتیاز شما
[Total: 13 Average: 2.6]
UserName Number of votes
Anonymous 1517
systemartan 13
Masoudneirizi 1
vahid.am.x 1
doorbeta 1
new57m 1
Ghrkhyshar 1
83aliqwertyuiop 1