دستگاه DVR AHD چیست؟

دستگاه DVR AHD یا دستگاه AHD DVR یا دستگاه ضبط DVR AHD یا دستگاه ضبط تصاویر AHD یا دستگاه ضبط دوربین AHD به رکوردها و ذخیره سازهای استند الون دوربین مداربسته گفته می‌شود که برای ضبط و ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته AHD استفاده می‌شوند. دستگاه DVR AHD با استفاده از کابل تصویر RG59 به دوربین‌های AHD متصل شده و تصاویر آنها را پردازش و ضبط می‌نماید. دستگاه ضبط AHD DVR همانند دستگاه DVR و دستگاه NVR به صورت 4 کاناله، 8 کاناله، 16 کاناله، 24 کاناله، 32 کاناله و 64 کاناله توسط برندهای برتر دوربین مداربسته تولید و به بازار عرضه می‌گردد. دستگاه‌ ضبط تصاویر AHD توسط برندهای مختلف در انواع متفاوت به بازار عرضه میگردند.

 

قیمت دستگاه ضبط AHD DVR

برای یک سیستم دوربین مداربسته مبتنی بر دوربین‌ مداربسته AHD حتما باید دقت شود که دستگاه ضبط AHD دوربین‌های AHD سیستم مداربسته را پشتیبانی نمایند. برخی از دستگاه های DVR ای اچ دی فقط دوربین‌های مداربسته ای اچ دی 1 مگا پیکسل را ساپورت میکنند، برخی دیگر تا 1.3MP و برخی دیگر تا 2MP پشتیبانی میکنند. از اینرو همخوانی دوربین‌ها و دستگاه ضبط یک مجموعه مداربسته ای اچ دی بسیار ضروری می باشد.

دستگاه‌های ضبط AHD موجود در بازار اکثرا به صورت ترکیبی و هیبرید می باشند. دلیل اینکه دستگاه‌های AHD به صورت دستگاه ضبط ترکیبی هیبرید یا دستگاه ضبط ترکیبی تریبرید می‌باشند، مقرون به صرفه شدن دوربین‌ مداربسته AHD می باشد تا در صورت ارتقا یک سیستم مداربسته آنالوگ به یک سیستم مداربسته ای اچ دی بتوان از دوربین‌های آنالوگ سیستم موجود نیز استفاده نمود تا بدین ترتیب سیستم جدید مقرون به صرفه باشد.

برای دریافت راهنمایی بیشتر و مشاوره برای انتخاب دستگاه ضبط DVR AHD برای سیستم دوربین مداربسته خود میتوانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمائید.