دوربین مداربسته موبایل دام و دوربین مینی دام برای محیط های ایندور

دوربین موبایل دام و دوربین مینی دام از جمله دوربین های با سایز نسبتا کوچک می باشند که در فضاهای کوچک مانند داخل خودور و ماشین کاربرد دارند.

 

دوربین های موبایل دام و مینی دام در بازار سیستم های دوربین مداربسته با نام های دیگری از جمله موارد زیر نیز ارائه می شوند:

دوربین مداربسته خودرو

دوربین موبایل دام

دوربین داخل خودرو

دوربین داخل واگن قطار

دوربین داخل واگن مترو

دوربین مخصوص وسایل نقلیه

Mobile Dome CCTV Sceurity Camera

 

 

دوربین مداربسته مینی دام

امروزه نیاز مبرم به تجهیز وسایل نقلیه عمومی از قبیل تاکسی، اتوبوس، مترو، قطار به سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته بیش از پیش احساس می شود.
از آنجایی که وسایل نقلیه دارای لرزش ها و کوبش های بسیار می باشند، استفاده از دوربین های مداربسته معمولی در این اماکن پیشنهاد نمی شود. با توجه به خرابی بالای تجهیزات نظارت تصویری معمولی در وسایل نقلیه، کمپانی های بزرگ و برندهای معتبر دوربین مداربسته روی به تولید دوربین های مخصوص و تجهیزات نظارت تصویری ویژه وسایل نقلیه آورده اند. یکی از تجهیزات نظارت تصویری مخصوص وسایل نقلیه دوربین مداربسته موبایل دام / Mobile Dome می باشد. دوربین مداربسته موبایل دام دقیقا شبیه دوربین های دام معمولی می باشد، تنها با این تفاوت که این دوربین ها دارای طراحی خاص و جنس مخصوص برای تحمل شرایط وسایل نقلیه می باشند.

 

دوربین موبایل دام شرایط زیر را در خود دارد

1) کوچک است، تا فضای زیادی را در وسیله نقلیه نگیرد.

2) در برابر ضربه، لرزش، و کوبش تحمل بیشتری نسبت به دوربین های معمولی دارد.

سازمان ها، ادارات و شرکت هایی که نیاز به تجهیز وسایل نقلیه خود دارند، میتوانند برای مشاوره رایگان و درخواست قرار ملاقات با تلفن های شرکت نماس حاصل فرمایند.