گیت حراستی بازرسی ، گیت شیشه ای کنترل تردد نفر و گیت تردد راهبند خودرو از انواع گیت امنیتی ، گیت نگهبانی و گیت حفاظتی می‌باشند. به طور کلی گیت‌های حراستی و انواع گیت تردد برای مدیریت و کنترل ورود و خروج افراد و خودرو در نظر گرفته می‌شوند. پر مصرف‌ترین انواع گیت کنترل تردد نفر، گیت شیشه‌ای مترویی (گیت‌های کنترل عبور و مرور افراد در مترو)، گیت بازرسی فرودگاه‌ها، گیت نگهبانی کنترل تردد افراد در ادارات و سازمان‌ها، گیت حضور و غیاب، گیت فلزیاب و گیت دستی بازرسی بدنی (مورد استفاده در فرودگاه‌ها و اماکن حساس امنیتی)، و انواع گیت فروشگاهی (معروف به دزدگیر فروشگاهی یا گیت ضد سرقت فروشگاهی) می‌باشند. دسته دیگری از گیت‌های حراستی و گیت نگهبانی، انواع گیت کنترل تردد خودرو به محوطه‌های مهم و گیت کنترل ورود و خروج ماشین به پارکینگ می‌باشند.

گیت کنترل تردد شیشه ای یکی از انواع گیت تردد نفر رو با کاربرد بسیار در ایستگاه مترو و همچنین ورودی اماکن اداری می‌باشد. در این بخش به ارائه انواع گیت‌های شیشه ای تردد افراد و سایر انواع گیت‌های کنترل تردد نفر رو از قبیل گیت کنترل تردد اهرمی، گیت کنترل تردد کشویی، گیت تردد میله‌ای، گیت مترویی، گیت تردد باله‌ای و گیت کنترل تردد سه اهرمی میپردازیم. قیمت انواع گیت سیستم کنترل ورود و خروج افراد برای کنترل تردد افراد و مدیریت عبور و مرور نفر به داخل و خارج مجموعه‌ها و ساختمان‌ها به همراه مشخصات فنی تجهیزات مورد نیاز برای کنترل تردد مجموعه‌های پر تردد در همین بخش در دسترس شما می‌باشند.

 

برای دریافت مشاوره اولیه جهت درخواست راه اندازی سیستم‌های کنترل تردد افراد و خودرو با کارشناس فنی ما (مهندس معتمدی 09123390561) تماس بگیرید.

 

 

 

گیت چیست؟

گیت تردد امنیتی و گیت کنترل تردد حراستی یکی از انواع گیت‌ها می‌باشند. گیت چیست؟ کلمه گیت از کلمه انگلیسی Gate گرفته شده است و مفهوم کلی و معنای عام آن هر گونه دروازه، درگاه، درب، ورودی و خروجی می‌باشد. گیت تردد نوعی از گیت می‌باشد که برای کنترل ورود و خروج (گیت ورود و خروج) و مدیریت عبور و مرور (گیت کنترل عبور و مرور) افراد و خودروها استفاده میشود.

 

گیت‌های بازرسی، نگهبانی و حراستی

در این بخش به معرفی انواع گیت‌های تردد از جمله گیت کنترل تردد شیشه ای نفر رو، گیت کنترل تردد میله ای و مترویی برای افراد و انواع گیت کنترل تردد نفر رو برای مدیریت ورود و خروج و سیستم کنترل تردد افراد میپردازیم. مشخصات فنی و قیمت خرید انواع گیت کنترل تردد شیشه ای، گیت کنترل تردد میله ای، گیت کنترل تردد مترویی و سایر انواع گیت های تردد، از گیت های تردد ایرانی و چینی گرفته تا انواع گیت تردد ترکیه ای؛ و از گیت های کنترل تردد اهرمی (سه اهرمی خورشیدی ساده) گرفته تا انواع گیت کنترل تردد باله ای کشویی اسلایدینگ مترویی و انواع گیت های نیم قد و تمام قد برای استفاده در دانشگاه ها، مترو، مجتمع های تفریحی و ورزشی، ادارات، سازمان ها، غذا خوری ها، ورودی های سالن تولید و بسیاری از اماکن دیگر. در این بخش همچنین به ارائه محصولات گیت های فلزیاب فرودگاهی و ترددی برای اماکن حساس در این بخش در دسترس شما می‌باشند.

 

کاربرد انواع گیت تردد بازرسی و حراستی

گیت کنترل تردد نفر رو یکی از ابزارها و تجهیزات مدیریت و کنترل تردد و ورود و خروج افراد می‌باشد. گیت‌های کنترل تردد در مسیر ورود و خروج افراد در اماکنی همچون دانشگاه‌ها، مترو، مجتمع های تفریحی و ورزشی، ادارات، سازمان ها، غذا خوری ها، ورودی های سالن تولید، سالن های ورزشی، و باشگاه ها قرار میگیرند و بر تردد مجاز افراد مدیریت و نظارت میکنند. کنترل تردد پرسنل و مراجعین در جهت فراهم آوردن محیطی امن و تحت کنترل در مکان های سازمانی (دولتی و یا خصوصی) بدون ایجاد محدودیت های غیر متعارف، همواره یکی از دغدغه های مهم مدیران می باشد تا بتوانند دسترسی افراد را به بخش های گوناگون سازمان یا شرکت کنترل و ساماندهی نمایند.
اگرچه تاکنون ابزارهای گوناگونی برای کنترل تردد ابداع و استفاده شده است، ولی بهترین ابزار لازم برای پیاده سازی یک سیستم کنترل تردد اصولی ، استفاده از انواع گیت کنترل تردد و سیستم اکسس کنترل (سیستم کنترل دسترسی) می‌باشد. انواع گیت تردد با به وجود آوردن یک مانع فیزیکی بر سر راه تردد افراد، با استفاده از یک سیستم اکسس کنترل برنامه ریزی شده تنها اجازه تردد به افرادی را میدهند، که قبلاً هماهنگی لازم برای تردد ایشان صورت گرفته باشد. استفاده از انواع گوناگون گیت تردد برای مکان‌های مختلف میتواند در ساماندهی ترددها بسیار موثر واقع شود.
همچنین برای اماکنی که از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردارند از نوع خاصی از این گیت‌های تردد استفاده می‌شود که قابلیت فلزیابی و همچنین بازرسی بار را دارا می‌باشند. به این نوع از گیت‌های تردد، گیت‌های فلزیاب و یا گیت بازرسی نیز می‌گوئیم. انواع گیت فلزیاب و گیت بازرسی می‌توانند هم بخش بازرسی بدنی افراد و هم بخش بازرسی بار و چمدان را دارا باشند.

 

گیت امنیتی کنترل تردد و گیت کنترل تردد حراستی

گیت تردد شیشه ای مترویی نفر رو، گیت بازرسی فرودگاه و گیت تردد نگهبانی پارکینگ خودرو از انواع گیت امنیتی و گیت کنترل تردد حراستی می‌باشند. کاربرد تمامی گیت‌های امنیتی، حراستی، حفاظتی و نگهبانی برای ایجاد امنیت در اماکن و حراست از جان و مال افراد می‌باشد. قیمت گیت کنترل تردد حضور و غیاب و سایر انواع گیت تردد در همین بخش در دسترس شما می‌باشد. برای خرید گیت شیشه ای کنترل عبور و مرور افراد در مترو و گیت فلزیاب دستی بازرسی بدنی و گیت راه بند کنترل ورود و خروج ماشین با شماره های شرکت تماس بگیرید.

 

کاربری انواع گیت کنترل تردد برای اماکن مختلف

 

گیت‌های تردد فرودگاهی

در فرودگاه‌ها ار انواع گیت تردد برای کاربردهای مختلف استفاده میگردد. به طور کلی گیت‌های تردد فرودگاهی در چهار نوع گیت بازرسی فرودگاه (گیت بازرسی بدنی مسافرین: گیت‌های فلزیاب و گیت‌های ایکس ری)، گیت فلزیاب دستی بازرسی بدنی، گیت بازرسی بار همراه مسافر (گیت X-RAY فلزیاب کشف سلاح و گیت‌های ایکس ری مخصوص بمب یاب و کشف مواد غیر مجاز همراه مسافرین)، و گیت کنترل تردد صف‌های خروجی و ورودی فرودگاه در بخش check-in و check-out فرودگاه.
انواع گیت کنترل تردد و گیت بازرسی فرودگاهی از انواع بسیار امن گیت تردد بوده و کاربرد آن در فرودگاه‌ها بسیار مهم و ضروری است. انواع گیت بازرسی دستی فلزیاب و گیت فلزیاب تمام قد بازرسی افراد و گیت ایکس ری تمام قد بازرسی مسافرین و گیت x-ray بازرسی بار همراه مسافر برای کاربردهای امنیتی از قبیل جلوگیری از عملیات‌های تروریستی، جلوگیری از قاچاق کالا و ارز، جلوگیری از قاچاق مواد مخدر، و همچنین جلوگیری از به همراه داشتن مواد و لوازم غیر مجاز همراه مسافرین یا درون بار آنها به کار میروند. انواع گیت کنترل تردد Check-in برای کنترل پاسپورت و خروج مسافرین به سمت سالن خروجی باند پرواز فرودگاه و گیت تردد Check-out نیز برای ورود مسافرین به سالن ورودی فرودگاه به کار میروند.

 

گیت کنترل تردد شیشه ای (گیت تردد مترویی)

یکی از اماکنی که بیشترین استفاده از گیت‌های کنترل تردد در آن صورت میگیرد ایستگاه‌های مترو می‌باشند. از آنجایی که در هر ساعت تعداد بسیار زیادی از مسافرین وارد سالن های مترو میشوند و یا از آنها خراج میشوند، دریافت هزینه مترو و کنترل تردد و ازدحام در متروها به صورت غیر خودکار و با استفاده از نگهبان‌های مترو امکان پذیر نمی‌باشد. در عوض در مترو برای دریافت هزینه تردد مسافرت ویلی مترویی و کنترل ازدحام مسافرین مترو، از انواع گیت کنترل تردد اتوماتیک مجهز به دستگاه اکسس کنترل (سیستم کنترل تردد – سیستم کنترل دسترسی) استفاده میگردد. نوع گیت مصرفی در متروها معمولا از نوع گیت تردد شیشه‌ای یا گیت کنترل تردد باله‌ای می‌باشد. دلیل استفاده از گیت‌های شیشه‌ای و باله‌ای عملکرد سریع و بازدارنده این نوع گیت در کنار زیبایی ظاهری آنها می‌باشد.

 

گیت حراستی

یکی از موارد پر مصرف انواع گیت تردد، برای حفظ امنیت اماکن از طریق حراست ورودی و خروجی‌ها اماکن می‌باشد، در چنین مواردی، از گیت کنترل تردد با عنوان گیت امنیتی یا گیت حراستی نیز یاد میشود. برای اماکن مهم که دسترسی عموم به آنها آزاد نیست و یا دسترسی عمومی بر اساس مجوزهای صادر شده صورت میپذیرد، استفاده از گیت کنترل تردد بسیار ضروری می‌باشد و از این گیت‌ها برای کنترل عبور و مرور افراد و مدیریت ورود و خروج آنها به اماکن و ساختمان‌ها استفاده میشود. انواع گیت تردد مورد استفاده در چنین مکان‌هایی بستگی به کاربری و نوع مکان مورد نظر دارد. جنس گیت تردد مورد استفاده شده برای چنین اماکنی معمولا یا از نوع گیت تردد شیشه‌ای و یا از نوع گیت کنترل تردد سه اهرمی (گیت تردد میله‌ای اهرمی) و یا گیت‌های تردد باله‌ای و در موارد خاص گیت کنترل تردد تمام قد می‌باشد.
همچنین سیستم کنترل تردد مورد استفاده در چنین اماکنی ممکن است به صورت سیستم کنترل دسترسی دستی و با استفاده از پوش باتوم (Push Bottom) یا شاسی و از طریق نگهبانی ورودی/خروجی صورت بپذیرد و یا به صورت خودکار و با استفاده از سیستم اکسس کنترل کارتی یا سیستم اکسس کنترل اثر انگشتی یا سیستم اکسس کنترل رمزی یا سیستم اکسس کنترل تشخیص چهره صورت بپذیرد. نوع سیستم مورد استفاده بستگی به کاربری مکان و نحوه پیاده سازی سیستم ورود و خروج دارد.

برخی از موارد پر کاربرد استفاده از گیت‌های امنیتی و حراستی عبارتند از:

گیت حراستی دانشگاهی – گیت تردد برای دانشگاه‌ها، دانشکده‌ها، مدارس و مراکز علمی و آموزشی

گیت حراستی سازمان‌های و ادارات برای کنترل تردد ارباب رجوع‌ها

گیت حراستی شعب مرکزی بانک‌ها

گیت حراستی کارخانجات و تولیدی‌ها

 

گیت حضور و غیاب

گیت حضور و غیاب یکی از انواع گیت تردد می‌باشد که برای کنترل ورود و خروج پرسنل و کارکنان یک مجموعه و ثبت زمان تردد آنها با استفاده از دستگاه حضور و غیاب میپردازد. در یک سیستم گیت حضور و غیاب ، سیستم تردد از مجموعه‌ی گیت‌های کنترل تردد، دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضور و غیاب تشکیل شده است.
در یک سیستم گیت حضور و غیاب، یک نرم افزار حضور و غیاب بر روی کامپیوتر یا سرور نصب میشود، گیت‌های کنترل تردد در ورودی و خروجی‌های مجموعه نصب میشوند و دستگاه حضور و غیاب بر روی آنها قرار میگیرد و دستگاه از طریق شبکه با کامپیوتر دارای نرم افزار حضور و غیاب متصل میگردد. ابتدا نیاز است در نرم افزار کنترل تردد اعضا و پرسنل مجموعه تعریف شوند و برخی تنظیمات بر روی نرم افزار صورت پذیرد. پس از راه انداری سیستم کنترل ورود و خروج حضور و غیاب، پرسنل باید در هنگام ورود به ساختمان یا خروج از مجموعه با استفاده از کارت یا اثر انگشت دستگاه حضور و غیاب را فعال نمایند. در این مرحله دستگاه دو کار انجام میدهد، اول اطلاعات و زمان تردد پرسنل را در نرم افزار ثبت میکند و سپس به گیت کنترل تردد دستور باز شدن داده و اجازه تردد به پرسنل را میدهد.

 

انواع گیت کنترل تردد و سیستم کنترل دسترسی

انواع گیت های کنترل ورود و خروج و تردد افراد بر اساس ظاهر و نحوه عملکرد عبارتند از:

 • گیت کنترل تردد باله ای
 • گیت کنترل تردد اهرمی
 • گیت کنترل تردد سه اهرمی
 • گیت کنترل تردد خورشیدی
 • گیت کنترل تردد میله ای
 • گیت کنترل تردد شیشه ای
 • گیت کنترل تردد مترویی
 • گیت کنترل تردد کشویی
 • گیت کنترل تردد اسلایدینگ
 • گیت کنترل تردد نیم قد
 • گیت کنترل تردد تمام قد

 

مقایسه انواع مدل‌های گیت‌های تردد

انواع گیت‌های کنترل تردد شیشه ای، اهرمی، کشویی، باله‌ای، مترویی و میله‌ای از جهات مختلف با یکدیگر متفاوت می‌باشند. اولین و مهمترین تفاوت این گیت های تردد از لحاظ ظاهر آنها می‌باشد. تفاوت دیگر انواع گیت تردد از نظر استحکام، سرعت عملکرد، میانگین تعداد افراد عبوری و همچنین قیمت با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

 

انواع سیستم اکسس کنترل (سیستم کنترل دسترسی)

گیت های کنترل تردد تنها به عنوان مانعی فیزیکی بر سر راه تردد افراد عمل می‌کنند. دستور مورد نیاز برای باز شدن مسیر گیت و یا بسته ماندن مسیر از طریق دستگاه اکسس کنترل (دستگاه کنترل دسترسی) امکان پذیر می‌باشد. انواع دستگاه اکسس کنترل با استفاده از دیتابیسی ساختار یافته و با استفاده از کارت‌های هوشمند تردد (کارت‌های RFID و کارت‌های مایفر)، اثر انگشت و یا تشخیص چهره دستورات لازم را برای انواع گیت ها و سیستم های کنترل تردد صادر می نمایند.

 

گیت کنترل تردد نفر رو – قیمت گیت کنترل تردد شیشه ای ، میله ای و مترویی

فروشگاه اینترنتی آرتان دارای نمایندگی پخش و فروش برخی از معتبرترین برندهای گیت های کنترل تردد ایتالیائی، هلندی، ترکیه ای ، ایرانی و چینی می‌باشد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی، به معرفی محصولات بازرسی و انواع گیت کنترل تردد نفرو برای مدیریت تردد افراد می پردازیم.
همچنین در این بخش شما مشتریان گرامی به قیمت خرید لحظه ای انواع گیت کنترل تردد شیشه ای، گیت کنترل تردد میله ای، گیت کنترل تردد مترویی و سایر انواع گیت های تردد؛ از ایرانی گرفته تا ترکیه ای؛ و از گیت های کنترل تردد سه اهرمی / خورشیدی ساده گرفته تا انواع گیت کنترل تردد باله ای اسلایدینگ و انواع گیت های نیم قد و تمام قد برای استفاده در دانشگاه ها، مترو، ادارات، غذا خوری ها، ورودی های سالن تولید و بسیاری از اماکن دیگر؛ دسترسی دارید.

 

گیت کنترل تردد افراد – قیمت گیت‌های کنترل تردد فلزیاب و انواع گیت بازرسی فرودگاهی

در این بخش همچنین به ارائه محصولات گیت های فلزیاب فرودگاهی و ترددی برای اماکن حساس، می پردازیم. قیمت برخی از محصولات مقطوع می باشد، ولی برخی دیگر دارای تخفیفات ویزه برای اماکن و مشتریان گرامی می باشند. جهت اطلاع از قیمت روز محصولات و همچنین اطلاع از تخفیفات و شرایط ویژه و بهرهمندی از مشاوره رایگان کارشناسان ما، با شماره تلفن های فروشگاه تماس حاصل فرمائید.