دوربین مینی اسپید دام چیست؟

دوربین مینی اسپید دام (دوربین مداربسته مینی اسپید دام / دوربین مداربسته مینی پی تی زد / دوربین مداربسته مینی PTZ / دوربین Mini PTZ) یکی از انواع دوربین مداربسته می باشد.
مینی اسپید دام ها مدل های کوچک تر و ساده تر و گاهی ارزان تر دوربین های اسپید دام می باشند. مینی اسپید دام همانند اسپید دام قابلیت های چرخشی حول محور عمودی، بالا و پائین شدن سر لنز لنز دوربین و همچنین زوم اپتیکال را دارد. در واقع می توان گفت این دوربین کامل ترین نوع دوربین مدار بسته رنگی که دستگاه کنترلر دوربین و کیبورد دوربین خاص خود را دارد می باشد، گردان است و لنز زوم دارد، می تواند شدت نور را تنظیم کند. دور و نزدیک شدن تصاویر را در آن می توان کنترل نمود روی سقف نصب می شود و تمامی برنامه ریزی ها و فرامین لازم از طریق کیبورد کوچک و خاص آن قابل اعمال است. هر تصویر را می توان مجموعه ای از نقاط نا پیوسته فرض کرد که در کنار هم قرار می گیرند و مجموعاً یک تصویر را می سازند هر کدام از این نقاط در هر لحظه می توانند خصوصیات متفاوتی داشته باشند. می توان مسیری خاص برای دوربین تعریف کرد و دوربین را برنامه ریزی کرد تا در هر شرایط زمانی مختلف مسیر و یا نقاط خاصی را تصویر برداری کند.

 

در صورتیکه مدل مد نظر شما در بین مدل های ارائه شده نمی باشد، می توانید با تلفن های فروشگاه تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار شوید.
شرکت سیستم آرتان