[digitalworld_products productsliststyle=”owl” product_style=”1″ taxonomy=”recording-device” orderby=”modified” per_page=”100″ owl_number_row=”2″ owl_navigation=”true” owl_navigation_position=”” owl_loop=”false” owl_margin=”20″ products_custom_id=”digitalworld_custom_css_1210488491″]

 

 

 

 

 

دستگاه ضبط دوربين مدار بسته چیست؟

دستگاه ضبط دوربین مداربسته به نام های دیگری از جمله رکوردر دوربین مداربسته و سیستم ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته و سیستم پردازش تصاویر دوربین مداربسته و سیستم مدیریت تصاویر دوربین مداربسته در بازار ارائه می شود.

 

حتما دستگاه وظیفه ضبط و ذخیره سازی تصاویر را دارد.

یک دستگاه ضبط می تواند پردازشی بر روی تصاویر دریافتی و ضبط شده نداشته باشد.

یک دستگاه ضبط می تواند عملیات های مدیریت تصاویر را بر عهده نداشته باشد.

معمولا به دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته دستگاه استند الون دوربین مداربسته گفته می شود.

دستگاه های ضبط تصاویر دوربین مداربسته معمولا از قدرت پردازشی و مدیریتی و ارتباطی بالایی برخوردار نمی باشند.

دستگاه ضبط دوربین مداربسته معمولی، از سیستم عامل و یا فریمور ساده برخوردارند.

برخی از مدل های قوی تر دستگاه های ضبط از سیستم عامل لینوکس بهرهمند می باشند.

 

سیستم ذخیره سازی، پردازش و مدیریت تصاویر

سیستم های ذخیره سازی دوربین مدار بسته و سیستم پردازش تصاویر دوربین مداربسته از قدرت بالاتری نسبت به دستگاه های ضبط ساده برخوردارند.

سیستم های مدیریت و پردازش تصاویر دوربین مداربسته معمولا از سیستم عامل لینوکس و یا ویندوز سرور برخوردارند.

این سیستم های از سخت افزاری قوی برای پردازش تصاویر بهرهمند می باشند.

سیستم مدیریت و پردازش تصاویر دوربین مداربسته، از نرم افزارهایی ویژه برای پردازش و مدیریت تصاویر استفاده می نمایند.

 

انواع کارت pci ضبط تصاویر دوربین مداربسته و کارت یو اس بی

برای دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین AHD و سایر انواع دوربین های اچ دی، علاوه بر استفاده از دستگاه های ضبط مخصوص دوربین مداربسته، می توان از کامپیوتر، لپ تاپ و یا سرور کامپیوتری برای ضبط و مدیریت تصاویر استفاده نمود.
در چنین سیستم هایی برای ارتباط دوربین ها به سیستم کامپیوتری و یا سرور مدیریت تصاویر یا سرور ذخیره سازی و پردازش تصاویر، از کارت های مخصوص استفاده می شود.

 

کارت ضبط تصاویر

کارت های ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته دارای دو نوع اصلی کارت PCI و کارت USB می باشند. کارت PCI دارای پورت های BNC می باشد و بر روی اسلات PCI کامپیوتر یا سرور نصب می شود. کارت یو اس بی نیز دارای پورت BNC می باشد و از طریق درگاه USB به کامپیوتر یا سرور متصل می شود. کارت های یو اس بی از قدرت پائین تری نسبت به کارت های PCI برخوردارند.

 

 

رنج قیمت انواع دستگاه

انواع دستگاه ضبط دوربین مداربسته با توجه به تکنولوژی، برند و امکانات مختلف از قیمت های بسیار متنوعی برخوردارند. قیمت دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته از چند ده هزار تومان برای کارت های ضبط آنالوگ تا چند ده میلیون تومان برای سیستم های ذخیره سازی و مدیریت پیشرفته می باشد.

 

در صورتی که گزینه مورد نظر شما میان این محصولات نمی باشد، برای سفارش و دریافت قیمت دستگاه ضبط مورد نظر خود با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید.