دوربین مداربسته کیوب

دوربین مداربسته کیوب یکی از انواع دوربین مداربسته می باشد. نام کیوب از کلمه Cube به معنی مکعبی گرفته شده است، و دلیل این نامگذاری شکل ظاهری این نوع از دوربین می باشد.
دوربین مداربسته کیوب در انواع مختلف و توسط تولید کنندگان مختلف به بازار ارائه می گردد. دوربین های کیوب اکثرا از نوع دوربین مداربسته تحت شبکه می باشند. دوربین مداربسته کیوب معمولا در محیط های ایندور داخلی مصرف می شوند و بسیاری از آنها دارای قابلیت دید در شب نیستند. دوربین های کیوب از آنجایی که در محیط های ایندور استفاده می شوند اکثرا از ظاهری زیبا برخوردارند و اندازه های نسبتا کوچک و متوسطی دارند. جنس بدنه اکثر دوربین های کیوب از جنس پلاستیک و یا پلیمر می باشد. بسیاری از این دوربین ها دارای قابلیت تشخیص حرکت و خروجی آلارم می باشند و دارای کاربری دوگانه برای سیستم سیستم دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن می باشند. لنز این دوربین های اکثرا ثابت (فیکس) می باشد.

در این بخش لیستی از انواع دوربین مداربسته کیوب آورده شده است. قیمت انواع دوربین مدار بسته کیوب برای مصرف کننده به ازای هر یک از محصولات درج گردیده است.
بسیاری از این دوربین های کیوب را می توانید به صورت آنلاین خریداری نمائید.

در صورتیکه در لیست ارائه شده دوربین مورد نظر شما یافت نمی شود، می توانید با استفاده از شماره های فروشگاه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید.
شرکت سیستم آرتان