دزدگیر فروشگاهی حفاظتی و گیت فروشگاهی ضد سرقت – معرفی انواع گیت حفاظتی ضد سرقت دزدگير فروشگاهي مغازه پوشاک و دزدگیر اجناس بوتیک لباس فروشی و مانتو فروشی و قیمت گیت‌های فروشگاهی دزدگیر ضدسرقت ورودی فروشگاه مواد غذایی و دزدگیر فروشگاهی عینک فروشی و گیت ضدسرقت دزدگیر موبایل، تبلت و لپ تاپ و خرید گیت ضدسرقت فروشگاهی برای فروشگاه‌های زنجیره ای، عینک فروشی و فروشگاه‌های لوازم آرایشی بهداشتی و مغازه‌های الکتریکی و کامپیوتری و فروش موبایل.

 

دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی یکی از انواع گیت حفاظتی و گیت امنیتی می‌باشند که به عنوان گیت ضد سرقت فروشگاهی و برای جلوگیری از سرقت اجناس مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و هایپرمارکت‌ها در طول روز و در زمان فعایت مرکز فروش به کار میروند. برای سیستم امنیتی یک فروشگاه یا سوپر مارکت یا هایپر مارکت، تجهیزات و سیستم‌های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. مهمترین این سیستم‌ها، دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، دزدگیر فروشگاهی (گیت فروشگاهی) و گیت کنترل تردد می‌باشند.
گیت‌های فروشگاهی ضدسرقت، یک سیستم کشف سرقت، قبل از خارج کردن اجناس سرقتی توسط سارقین از فروشگاه می‌باشند. در سیستم دزدگیرهای فروشگاهی، یک گیت RFID انتشار دهنده امواج رادیویی (گیت حساس به سنسورهای RFID نصب شده بر روی اجناس مغازه)، کنار درب ورودی/خروجی فروشگاه نصب میشود، بدین ترتیب در زمان خروج اجناس سرقتی از فروشگاه، گیت شروع به آلارم کرده و سرقت را به مالکین یا مسئولین فروشگاه هشدار میدهد.

 

قیمت دزدگیر فروشگاهی و خرید گیت‌های فروشگاهی

قیمت مصرف کننده انواع دزدگیر فروشگاهی و گیت ضد سرقت فروشگاهی، لیبل و تگ دزدگیر، و سایر تجهیزات امنیتی فروشگاهی در همین بخش آورده شده است، قیمت‌های مختص مشتریان و فروشگاه داران می‌باشند. کلیه شرکت‌ها و فروشگاه‌های همکار فعال در زمینه سیستم های حفاظتی برای اطلاع از تخفیف‌های همکاری و دریافت لیست قیمت همکار تجهیزات فروشگاهی، با استفاده از نامه کتبی سربرگ دار ارسالی به شماره تلگرام 09123390561 میتوانند درخواست دریافت لیست قیمت تجهیزات دزدگیرهای فروشگاهی خود را برای همکارن ما در بخش فروش به همکار ارسال نمایند. همچنین مشتریان مالک فروشگاه‌های بزرگ و هایپرمارکت‌ها می‌توانند برای اطلاع از تخفیف‌های عمده فروشی ویژه مشتریان با شماره های شرکت تماس بگیرند.

 

گیت فروشگاهی چیست؟

گیت فروشگاهی که از آن با نام دزدگیر فروشگاهی نیز یاد میشود، تجهیزاتی برای جلوگیری از سرقت و پیشگیری از دزدی لوازم، کالاها، محصولات و اجناس از مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، سوپر مارکت‌ها و هایپر مارکت‌های مختلف از دست سارقین می‌باشد. با استفاده از گیت دزدگیر فروشگاهی می‌توانید به حفاظت از کالاهای خود از دست سارقین اقدام نمایید. تمامی انواع گیت‌های فروشگاهی و دزدگیرهای فروشگاهی، سیستم‌های ضد سرقت برای طول روز و در زمان فعالیت فروشگاه می‌باشند. برای جلوگیری از سرقت فروشگاه به هنگام شب و در زمان تعطیلی فروشگاه، دزدگیر اماکن گزینه مناسب می‌باشد.

 

امنیت کامل یک مرکز فروش

با استفاده از گیت ضد سرقت فروشگاهی یا دزدگیر اماکن یا دوربین مدار بسته یا گیت تردد به تنهایی، امکان ایجاد امنیت کامل برای یک مرکز خرید وجود ندارد. هر یک از این سیستم‌ها کاربرد خاص خود را دارا می‌باشند و امکان استفاده از این سیستم‌ها به جای یکدیگر وجد ندارد. تنها با ترکیب گیت دزدگیر فروشگاهی، و همچنین مجهز کردن فروشگاه خود به سیستم دوربین مداربسته و گیت کنترل تردد شیشه ای یا گیت تردد اهرمی، با خیالی آسوده میتوانید بر مشتریان و فروشندگان خود نظارت داشته باشید و تنها دقدقه شما به روز کردن کالاهایتان برای جذب مشتریان بیشتر و رونق دادن به کسب و کارتان خواهد بود.

 

کاربری انواع سیستم‌های امنیتی و حفاظتی

همانگونه که اشاره شد سیستم‌های امنیتی مختلف کاربردهای گوناگونی دارند، برخی از کاربری‌های این سیستم‌ها برای انواع مرکز خرید، مرکز فروش، فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها، مغازه‌ها و فروشگاه‌ها عبارتند از:

 

کاربرد دزدگیر اماکن در مغازه‌ها

انواع دزدگیر اماکن (دزدگیر منزل-دزدگیر خانه) برای ایجاد امنیت در طول شب و یا در ایام تعطیل و در زمان عدم حضور مسئولین یا مالکین مغازه‌ها و فروشگاه‌ها به کار میروند. از این سیستم‌ها به دلیل حساسیت به حرکت افراد، در طول روز امکان پذیر و کاربردی نمی‌باشد. در طول شب و به هنگام تعطیلی فروشگاه، نباید کسی در مغازه حضور داشته باشد. دزدگیرهای حرکتی از همین خاصیت استفاده میکنند و در صورت مشاهده حرکت در محیطی که باید خالی از افراد باشد، شروع به زدن آزیر و دادن هشدار و آلارم میکنند. برای خرید و مشاهده قیمت دزدگیر اماکن برای فروشگاه خود، به بخش دزدگیرهای اماکن مراجعه فرمائید.

 

کاربرد گیت امنیتی دزدگیر فروشگاهی در مغازه‌ها

دزدگیرهای فروشگاهی از نوع گیت‌های امنیتی رادیوی بوده و حساس به حرکت نمی‌باشند و برای استفاده در روز طراحی شده اند. در این سیستم‌ها مشتریان تنها مجاز به خروج اجناسی هستند که مبلغ آنها را در صندوق پرداخت نموده اند و فروشنده مغازه تگ یا لیبل اجناس خریداری شده را جدا کرده باشد، در غیر اینصورت، اگر شخصی بخواهد جنسی که هنوز لیبل یا تگ بر روی آن وجود دارد و مبلغ آن پرداخت نشده است را از مغازه خارج کند، گیت دزدگیر فروشگاهی وجود تگ یا لیبل را بر روی جنس شناسایی کرده و شروع به اعلام هشدار با بوق و چراغ میکند.

 

کاربرد دوربین مداربسته در فروشگاه‌ها

کاربری دوربین مدار بسته در فروشگاه بیشتر به دلایل زیر می‌باشد:

1) نظارت بر کارکنان و فروشندگان مرکز خرید و نظارت بر صندوق فروشگاه (برای خرید انواع صندوق فروشگاهی، بارکد خوان، لیبل پرینتر و بارکد اسکنر به بخش تجهیزات فروشگاهی و ماشین‌های اداری مراجعه کنید.)

2) نظارت بر رفتار مشتریان در فروشگاه. ممکن است شخصی بخواهد به اجناس آسیب برساند و یا تگ و لیبل آنها را با زور بکند. برای نظارت بر چنین رفتارهایی دوربین مداربسته ضروری می‌باشد.

3) به عنوان شاهد و برای داشتن مدرک جرم سارقین و خرابکاران و زورگیران، دوربین مدار بسته بهترین گزینه خواهد بود.

4) برای بررسی آماری حضور مشتریان در بخش‌های مختلف.

5) برای نظارت بر نظم و ترتیب در قفسه‌ها و در فضای فروشگاه.

برای خرید و مشاهده قیمت انواع دوربین مدار بسته به بخش دوربین‌های مداربسته مراجعه کنید.

 

کاربرد گیت حراستی کنترل تردد در مراکز خرید و فروش

امروزه در فروشگاه‌های بزرگ و مراکز خرید و فروش وسیع و هایپرمارکت‌ها، برای کاهش نگهبان‌های مرکز و همچنین حفظ احترام مشتریان در عین شکل‌دهی به مسیر حرکت آنها و عدم ورود هر شخصی به هر جایی و از هر مسیری، استفاده از گیت‌های تردد بهترین گزینه ممکن می‌باشد. برای مشاهده قیمت گیت کنترل تردد و خرید انواع گیت تردد شیشه‌ای و گیت کنترل تردد اهرمی و گیت کنترل تردد باله‌ای، بخش گیت‌های تردد مراجعه فرمائید.

 

انواع گیت دزدگیر فروشگاهی

سیستم گیت دزدگیر ضد سرقت فروشگاهی از تکنولوژی RFID برای تشخیص خروج غیر مجاز کالا از فروشگاه (سرقت)، استفاده می‌نمایند. اکثر سیستم‌های گیت فروشگاهی از مجموعه آنتن گیت فروشگاه و تگ دزدگیر یا لیبل دزدگیر برای تشخیص سرقت استفاده می‌نمایند. تگ‌های دزدگیر فروشگاهی و لیبل‌های گیت فروشگاهی درون خود دارای سنسور RFID می‌باشند. انواع آنتن گیت فروشگاهی بر اساس تکنولوژی RFID امواجی در فرکانس مشخص را ساطع می‌کنند. زمانی که یک تگ دزدگیر یا لیبل دزدگیر با فرکانس منطبق با فرکانس آنتن گیت فروشگاهی در فاصله ای کمتر از برد آنتن دزدگیر نزدیک شود، توسط آنتن شناسایی شده و گیت با استفاده از آژیر یا نور سرقت را هشدار می‌دهد. در ادامه به معرفی انواع دزدگیر فروشگاهی و سیستم‌های گیت‌های فروشگاهی و تجهیزات مورد نیاز پرداخته‌ایم.

 

انواع تکنولوژی دزدگیر پوشاک و گیت دزدگیر اجناس مغازه مواد غذایی، لباس، عینک و …

گیت‌های فروشگاهی از آنتن‌هایی با تکنولوژی RFID استفاده می‌نمایند. آنتن‌های RFID در سه نوع کلی RF ، AM و EM در بازار ارائه میشوند که تقریبا برتری خاصی بر یکدیگر ندارند و تنها تکنولوژی فرکانس و RFID آنها با یکدیگر متفاوت است و برای محصولات مختلف و تگ های مختلف، آنتن مناسب باید در نظر گرفته شود. (گیت RFID: دزدگیر AM, دزدگیر RF و دزدگیر EM)

 

دزدگیر فروشگاهی رت (دزدگیر موبایل / دزدگیر تبلت / دزدگیر لپ تاپ)

دستگاه رت (RAT) یک سیستم دزدگیر فروشگاهی (دزدگیر موبایل) مناسب برای فروشگاه‌های موبایل و تبلت و لپ تاپ می‌باشد. دزدگیر موبایل رت دارای یک دستگاه مرکزی با تعداد کانال مشخص (برای تعداد کالای مشخص) و تعدادی پایه برای کالاها و همچنین کابل رابط و بقیه سایر تجهیزات دلخواه می‌باشد و دزدگیر فروشگاهی رت نیاز به هیچگونه گیت فروشگاهی ندارد، در عوض دستگاه رت متصل به موبایل یا تبلت یا لپ تاپ زمانیکه این تجهیزات از دستگاه جدا شوند شروع به هشدار و اعلام سرقت می‌کند.

 

انواع گیت دزدگیر فروشگاهی موجود در بازار

گیت‌های سیستم دزدگیر فروشگاهی موجود در بازار با سه تکنولوژی RF و AM و EM توسط کشورها و با مارک‌های مختلف در بازار ایران ارائه می‌شوند. گیت‌های موجود عمدتا تولید کشور چین، ایران (اکثرا مونتاژ) و اروپای شرقی می‌باشند و با مارک یا برند و یا نام‌های مختلف در بازار شناخته و معرفی می‌شوند: آنتن با برد اسپایدر ، گیت AM سیگما ، آنتن گیت ایمن موج ، آنتن شیشه ای ، و آنتن های AkarRF ، Enguard ، PlusGuard ، CrossPoint ، Nexus RF ، Primus RF ، Nexus AM از جمله آنتن‌های گیت فروشگاهی می‌باشند. این آنتن‌ها در کیفیت‌های متفاوت و با شکل ظاهری مناسب برای هر نوع سلیقه و هر نوع ویترین و دکور ، تکنولوژی RF یا AM ، برد مفید متفاوت عملکرد ، و همچنین به صورت تک آنتن یا جفت آنتن ارائه میگردند.

 

 

انواع سنسور گیت ضدسرقت فروشگاهی

سنسورهای گیت ضد سرقت بسته به نوع کالاهای فروشگاه و پهنای ورودی مغازه و همچنین نوع و تعداد آنتن‌های نصب شده در مکان، متفاوت می‌باشند. به طور کلی دو نوع اصلی سنسور دزدگیر فروشگاهی در بازار وجود دارند:

تگ دزدگیر فروشگاهی (تگ گیت فروشگاهی)

لیبل دزدگیر فروشگاهی (لیبل گیت فروشگاهی)

 

کاربرد تگ دزدگیر فروشگاهی

برای فروشگاه‌هایی که کالاها و محصولاتی از قبیل موارد زیر را ارائه می‌دهند از تگ دزدگیر فروشگاهی استفاده می شود.

 

بوتیک‌های لباس فروشی و انواع مغازه‌های فروش پوشاک

برای لباس فروشی‌ها، فقط می‌توان از تگ دزدگیر استفاده نمود. تگ لباس (تگ پوشاک) معمولا از نوعی قفلی-مغناطیسی می‌باشد و دارای دو بخش می‌باشد که از دو طرف بر روی پوشاک قفل می‌شوند. انواع تگ‌های مناسب برای دزدگیر پوشاک، تگ صدفی، تگ گلفی، تگ یوفو، تگ پاندا و تگ سنچوری می‌باشند. معمولا برای لباس بچگانه و انواع لباس زیر که اندازه کوچکی دارند، از تگ‌هایی با سایز کوچک، از قبیل، تگ پاندا (برای پوشاک بچگانه) و تگ یوفو و تگ سنچوری 3.5 یا 4 سانتی برای لباس‌های کوچک استفاده می‌شود.

برخی دیگر از انواع تگ‌های دزدگیر فروشگاهی عبارتند از: تگ سوزنی گیت فروشگاهی، تگ مستطیلی دزدگیر پوشاک، تگ چهار گوش دزدگیر لباس، و تگ گریف گیت فروشگاهی

 

دزدگیر کیف و دزدگیر کفش

فروشگاه‌های کیف و کفش فروشی هم برای سیستم دزدگیر ضد سرقت خود نیاز به تگ گیت فروشگاهی دارند. از آنجایی که سوراخ کردن کیف و کفش با سوزن تگ‌های مخصوص پوشاک امکان پذیر نمی‌باشد، تگ مناسب برای کیف و کفش، انواع تگ پنسل بند دار و تگ مدادی بند دار و سایر انواع تگ‌های بندار می‌باشند.

 

کاربرد لیبل دزدگیر فروشگاهی و لیبل گیت فروشگاهی

در بسیاری از موارد امکان سوراخ کردن اجناس فروشگاه برای نصب تگ‌های سوزنی وجود ندارد و همچنین سوراخ یا بندی بر روی اجناس وجود ندارد که بتوان برای آنها از تگ‌های بند دار استفاده نمود. برای چنین فروشگاه‌هایی و چنین اجناسی، باید از لیبل‌های دزدگیر استفاده نمود که با استفاده از چسب قدرتمند خود قابل چسباندن بر روی اجناس می‌باشند. از جمله موارد کاربرد چنین لیبل‌هایی عبارتند از:

 

فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی

کالاهای این فروشگاه ها قابل سوراخ کردن و یا بند انداختن نمی‌باشند. از اینرو تنها گزینه مناسب برای این فروشگاه ها، انواع لیبل AM دزدگیر فروشگاهی و لیبل RF گیت فروشگاهی می‌باشند.

 

برای جواهرات فروشی‌ها

برای فروشگاه های‌جواهرات و زیور آلات سنسور مناسب، انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی می باشند. معمولا برای اینگونه فروشگاه ها، لیبل هم جوابگو نمی باشد، زیر معمولا اجناس این فروشگاه ها فلزی می باشند و انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی از بازدهی مناسبی بر روی فلزات برخوردار نمی باشند.

 

 

سایر تجهیزات سیستم گیت دزدگیر فروشگاهی

علاوه گیت و آنتن سیستم ضدسرقت فروشگاهی، تجهیزات دیگری نیز برای این سیستم‌ها استفاده میشوند که در ذیل به برخی از آنها اشاره نموده‌ایم.

 

تک بازکن یا جدا کننده تگ

جدا کننده تگ که با نام های تگ بازکن و همچنین مگنت دزدگیر فروشگاهی نیز شناخته می‌شود، وسیله‌ای مغناطیسی برای باز کردن تگ‌های مغناطیسی سیستم‌های ضد سرقت گیت‌های فروشگاهی می‌باشد.

 

خنثی کننده لیبل

خنثی کننده لیبل در دو نوع خنثی کننده لیبل AM و خنثی کننده لیبل RF و همچنین خنثی کننده مکانیکی لیبل دزدگیر فروشگاهی و خنثی کننده الکترونیکی لیبل گیت فروشگاهی موجود می باشند. لیبل های دزدگیر فروشگاهی همچنین در دو نوع لیبل بارکد دار گیت فروشگاهی و لیبل بدون بارکد گیت فروشگاهی موجود می باشند.همانگونه که از نام این دستگاه مشخص است، وظیفه آن خنثی کردن لیبل جنس فروخته شده به مشتری می باشد.